Na internet unikla celá mapa Night City!

Estimated read time 2 min read

Fyzická podoba mapy Cyberpunku se dostala na internet.

Vyznat se v neznámém městě může být často velký problém. Vyznat se ve světě hry Cyberpunk 2077 by ale nemělo být obtížné, protože nás vývojáři vybaví hezkou papírovou mapou.

Jak si správně někteří všimli, hned několik fyzických suvenýrů ze Cyberpunku se dostalo na internet. Kvalita obrázků sice není nic moc, ale alespoň nám dávají dobrý a kompletní pohled na celou mapu Night City. Konečně tak vidíme celé město, o kterém nám vývojáři tak dlouho říkali.

Na první pohled si můžete všimnout, že vše je tak nějak namačkáno na sebe. Oproti světu Zaklínače tak možná celou mapu projdeme mnohem rychleji. Jak ale již vývojáři oznámili, příběh bude kratší. A je tu i další velký rozdíl – v serii Zaklínač moc mrakodrapů určitě nenajdete. Naštěstí zde velký prostor dostala i příroda takže pokud budete mít města plné zuby, máte kam utéct a trochu polenošit.

Všechny tyto uniklé věcičky dostanete, pokud si zakoupíte krabicovou verzi hry. Na Cyberpunk 2077 se můžeme těšit už za měsíc na Steamu a GOG. Vývojáři zároveň přiznali, že pokud chtějí toto datum stihnout, budou si muset pospíšit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.