Razer udělal vlastní Visa kartu pro všechny hráče

Estimated read time 2 min read

Součástí je samozřejmě i LED světýlko.

Razer nyní navázal úplně nové spojenectví s kartami Visa. Jak by ale chtěli nalákat hráče na něco takového? Odpověď je vlastně docela jednoduchá – LED světýlko.

Razer takto kombinuje možnost platby virtuální kartou (Razer Pay) a platby fyzickou kartou, kterou můžete nosit ve své peněžence. K dispozici máte rovnou dvě varianty karty – Standard a nebo pokud chcete i světýlko (a kdo by nechtěl), můžete zvolit Premium.

Bohužel se však budete muset obejít bez RGB podsvícení, protože pojďme si to říct narovinu, to je na platební kartě prostě zbytečné. Ale jedno zelené světýlko? Tak to je jináááá! Právě jsem vyhodil všechny své karty do koše, protože ani jedna z nich světýlko nemá.

A jaké jiné výhody s kartou získáte? Každý uživatel by měl získat 1% zpět z každého nákupu a dokonce 5% zpět z každého nákupu na Razer online storu. A samozřejmě je zde i věrnostní program, kde si podle svých vlastních preferencí budete moci vyzvedávat odměny a sledovat statistiky.

Je mi jasné, co si teď myslíte. Určítě vás naprosto přesvědčilo LED světýlko s chcete vědět, kde kartu seženete. Bohužel vás zatím zklamu. Karty získá asi jen 1300 lidí pouze v Singapuru jako součást bety.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.