Marvel’s Avengers ukončuje nepovedený vývoj

Estimated read time 2 min read

Po finální aktualizaci už žádný nový obsah nebude.

Crystal Dynamics v noci z pátku na sobotu uznali svou porážku a oznámili konec vývoje velmi ambiciózní hry Marvel’s Avengers. Poslední verzí by měla být verze 2.8, která vyjde na konci března. Od té doby pak ve hře již nový obsah nebude.

A aby toho nebylo málo, 30. září tohoto roku se pak kompletně ukončí i podpora. Všechen obsah bude možné hrát sólo. Jak to bude dál s multiplayerem je zatím záhada. Podle vývojářů by měl zůstat k dispozici také, ale zřejmě ne na trvalo.

(zdroj: Crystal Dynamics)

Ukončí se rovněž i obchod, kde je nyní možné nakupovat outfity a kredity. Aktuální zůstatek se hráčům převede do herní měny a kosmetické předměty budou odemčeny zdarma.

Rozhodnutí zřejmě padlo již po odkoupení studia společností Embracer Group. Crystal Dynamics by se mělo zaměřit na nový Tomb Raider a dále podporovat propadák v podobě Avengerů tak nemá smysl.

Marvel’s Avengers vyšlo v roce 2020 na PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia a PC. Hra si dávala opravdu velké cíle, ale hráči v ní moc velký potenciál neviděli. Nezachránila ji ani nová verze na novou generaci konzolí a poměrně velké rozšíření hratelných postav.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.