Marvel’s Avengers je ještě jednou naposledy ve slevě

Začátkem tohoto roku Crystal Dynamics oznámili, že z obchodů stahují titul Marvel’s Avengers. Podle Square Enix bylo vydání této hry velkým propadákem a nemá cenu ji dále držet naživu. Přišly proto finální aktualizace a teď se vše pomalu blíží ke konci.

Hra bude sice stažena z obchodů, ale pořád bude hratelná. Pokud ji již budete mít ve své knihovně, můžete hrát singleplayer i multiplayer, protože servery ještě stále poběží. Už ale nečekejte žádnou hráčskou podporu nebo nové aktualizace.

(zdroj: Crystal Dynamics)

Pokud tedy zvažujete, že si hru i přes její problémy chcete vyzkoušet, teď je ta správná příležitost. Na Steamu Marvel’s Avengers nyní pořídíte se slevou 90%! Vyplatí se to za takovou cenu? To je trochu sporné, ale možná ano. Multiplayer je jeden velký live-service grind, ale režim pro jednoho hráče si své fanoušky najde. Navíc dostanete všechna DLC a většina kosmetických předmětů je taky odemčená.

Hra pro jednopho hráče je teda asi to nejlepší, co za těch pár korun dostanete. Je velmi podobná Marvel’s Guardians of the Galaxy.