Marvel’s Avengers je ještě jednou naposledy ve slevě

Estimated read time 2 min read

Začátkem tohoto roku Crystal Dynamics oznámili, že z obchodů stahují titul Marvel’s Avengers. Podle Square Enix bylo vydání této hry velkým propadákem a nemá cenu ji dále držet naživu. Přišly proto finální aktualizace a teď se vše pomalu blíží ke konci.

Hra bude sice stažena z obchodů, ale pořád bude hratelná. Pokud ji již budete mít ve své knihovně, můžete hrát singleplayer i multiplayer, protože servery ještě stále poběží. Už ale nečekejte žádnou hráčskou podporu nebo nové aktualizace.

(zdroj: Crystal Dynamics)

Pokud tedy zvažujete, že si hru i přes její problémy chcete vyzkoušet, teď je ta správná příležitost. Na Steamu Marvel’s Avengers nyní pořídíte se slevou 90%! Vyplatí se to za takovou cenu? To je trochu sporné, ale možná ano. Multiplayer je jeden velký live-service grind, ale režim pro jednoho hráče si své fanoušky najde. Navíc dostanete všechna DLC a většina kosmetických předmětů je taky odemčená.

Hra pro jednopho hráče je teda asi to nejlepší, co za těch pár korun dostanete. Je velmi podobná Marvel’s Guardians of the Galaxy.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.