Respawn pracuje hned na třech Star Wars hrách

Estimated read time 2 min read

Mezi nimi i pokračování Fallen Order.

EA včera oznámilo, že na cestě jsou hned tři Star Wars hry od studia Respawn Entertainment. Jednou z nich má být pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order. Další pak má být FPS pod taktovkou Petera Hirschmanna a strategická hra od nově vzniklého studia.

Hirschmann se netají tím, že práce s Lucasfilm Games je pro něj splněným snem. Práci na prvním Star Wars Battlefront si prý moc užíval a užívá si i práci na této nové hře. Všichni v Respawnu jsou podle něj velcí fanoušci Star Wars a proto mají vždy v záloze spoustu plánů, které by chtěli jednou uskutečnit.

O pokračování Fallen Order jsme věděli už nějakou dobu a pozornost se tak spíše upírá na dva další tituly. Určitě nás zajímá, jak si Respawn poradí s novým FPS. Fanoušci by raději očekávali hru více zaměřenou na singleplayer, ale uvidíme, jaký mají názor vývojáři. A co se týče posledního titulu, o něm toho zatím moc nevíme. Vedoucí projektu prozradil pouze to, že se jedná o krásnou směs akce a strategie.

Říkáte si, že další Star Wars hry jsme zatím nepotřebovali? Naprosto vás chápu. Právě teď toho máme už celkem dost a nabízí se tak otázka, jak dlouho ještě Disney hodlá držet toto absurdní tempo tak, aby hry neztratily své kouzlo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.