Launch Trailer plný neonů

Estimated read time 2 min read

Troufnu si napsat, že každý z Nás někdy hrál nebo alespoň viděl jakýkoliv titul Need For Speed a utknul mu v paměti. Každý nový díl nás „hráče“ nenechává klidnými. EA a Ghost dnes vydávají nový Launch Trailer pro jejich NFS Heat.

Kdo zná sérii Need For Speed, tak mi dá za pravdu – každý titul si prošel velkou změnou a často se od sebe lišily. Tentokrát se naše oblíbené NFS vrací ke svým kořenům jaké v nás probudily opravdové závodníky – neonové podsvícení měl na autě snad každý.  Kdo tvrdí, že ne, tak je měl i v sound platě kufru (Underground 2).

V novém Launch Traileru nás oslní estetika z městského závodění; růžový kouř z koncovek výfuku, reklamní LED screeny, které vyhazují odlesky na mokré silnici či červeno-modré majáky ve zpětném zrcátku. Heats je vnímáno jako nástupce ve formě frančízy pro Need For Speed Payback, které se odehrávalo ve smyšleném Las Vegas v Nevadě.

Nové NFS Heat se bude odehrávat v Palm City, což je vlastně smyšlená verze Miami a Floridy, kde rušné město zakořeněné street racingu dává novému dílu příjemnější pocit ze hry.

EA nedávno sdílelo některé ze svých inspirací pro budování světa Heatu, také se nechalo slyšet, že Palm City je zatím jejich nejlepším herním světem. Při sestavování světa si EA vyslechlo i požadavky hráčů, kteří by rádi spojily Underground 2 a Most Wanted.

Začali jsme hledat prostředí, které by mohlo být hráčům velmi známe, ale mělo by být pro nový titul jedinečné. Miami nám dalo všechny ty správné ingredience – pulzující město s multikulturní směsí hudby, cool street art a ohromující noční neony. I přesto se budeme snažit přinést klasický vzhled NFS.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.