Halloween akce pro Two Point Hospital!

Estimated read time 2 min read

Blíží se nám Halloween a tak tu máme jednu z mnoha skvělých slev. Tentokrát se podíváme do prostředí nemocnice – Jako by už nebyla cesta k doktorovi dostatečně děsivá, že?

Tento měsíc se herní průmysl přizpůsobuje Halloweenu – masky, oblečení a v poslední řadě slevové akce, které Vás lákají provětrat svůj bankovní účet. Jenže výzdoba pro oslavu Halloweenu se dostává i do prostoru nemocnice, přesněji do britského simulátoru managementu zdravotní péče – Two Point Hospital. Jedná se o opakovaný Spooky Mode Event z roku 2018, který je oslazen o vražednou srážku z pořizovací ceny do 28. dne tohoto měsíce.

Spooky Mode dává hře sezónní proměnu, s tematičtějším osvětlením, houfy netopýrů přidaných k některým mapám a zároveň přírovnávaným jako ke strujcům nových diagnóz, které lze vyléčit. K dispozici je také vynikající zvukový doprovod samotné hry a spousta vylepšených dekorativních předmětů (upřednostňující upíry).

Protože Valve nedovolilo používat číselné spojení 666 ani 66.6, tak je Two Point Hospital až do 28. října ve službě Steam o 66% levnější. Full game stojí £8.49/€11.89/$11.89, a Healthy Collection (obsahující všechny tři rozšíření) stojí £21.15/€28.12/$28.12.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.