Kupte si Hitman 3 teď a dostanete první dva díly zdarma!

Estimated read time 2 min read

Tohle je asi ta nejlevnější možnost, jak si zahrát celou trilogii.

IO Interactive konečně přiznává, že koupit si v dnešní době Hitmana je poměrně dost matoucí zážitek. Aby všechno trochu ulehčili, rozhodli se hry spojit do jednoho velkého balíku s názvem Hitman: World of Assassination. Tato jedna velká hra by měla obsahovat všechny základní levely od prvního až po třetí díl.

A tady proto přichází náš velký tip – pokud jste ve světě Hitmana noví, kupte si na Steamu Hitmana 3 právě teď. Od 26. ledna se z Hitmana 3 totiž stane Hitman: World of Assassination a vy tak dostanete levely z prvních dvou her zdarma.

Tohle je tedy skutečně jedinečná nabídka, jak si zahrát celou trilogii za poměrně levné peníze. Hitman 3 je na Steamu momentálně ve slevě za cenu 20.99 euro, ale tato cena vydrží jen do konce výprodeje a proto si raději pospěšte. Potom už bude tačit jen počkat a levely prvních dvou her se vám odemknou koncem měsíce.

No a jestli se vám nechce čekat až do konce ledna, můžete si celou Hitman trilogii pořídit za 34.99 euro, což je taky celkem slušná cena. A jestli už hry vlastníte a chcete si jenom koupit DLC obsah (který je mimochodem velmi povedený), můžete si jej rovněž pořídit se slevou. Nezapomeňte si ale pospíšit, protože výprodej už brzy končí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.