Dark Souls Remastered konečně znovu ožívá

Estimated read time 2 min read

Praise the sun!

Tak je to konečně tady – celá trilogie Dark Souls je zpátky online. Po dlouhých měsících FromSoftware znovu uvádní hry k životu.

Vývojáři všem hrám ze serie Dark Souls vypli servery už v lednu. Bylo to kvůli velmi vážné bezpečnostní trhlině, která byla objevena v Dark Souls 3. Tato chyba umožňovala útočníkům spustit nebezpečný kód skrz online službu hry. Celých 9 měsíců trvalo, než FromSoftware přišel s novinkou, že začnou hry postupně uvádět zpátky online.

(zdroj: FromSoftware)

Tři měsíce po oznámení jsme byli svědky toho, jak se online funkce vrátily do Dark Souls 3. V té době vývojáři říkali, že na ostatních hrách teprve pracují. S opravou Dark Souls 2 jsme se ale dozvěděli, že některé hry offline už zůstanou. Vvýojáři se rozhodli, že originální verzi prvního dílu již nechají umřít kvůli velmi zastaralému online systému.

Jako poslední tedy přišlo na řadu Dark Souls: Remastered a po dlouhé době je tak konečně hotovo. FromSoftware vše uzavřeli na Twitteru, kde hráčům poděkovali za jejich trpělivost. Hráči se konečně mohou vrátit do svých oblíbených her, psát na zem matoucí zprávy a zápasit mezi sebou.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.