Koukněte na nový trailer hry STALKER 2

Estimated read time 2 min read

Nový trailer na hru Stalker 2: Heart of Chornobyl nám opět ukazuje zajímavé detaily příběhu, na který se všichni už moc těšíme. Video s titulem Come to Me se na oficiálním Youtube kanálu studia GSC Game World objevilo včera.

Trailer začíná scénou, která zřejmě vedla objevení Zóny. Jiné scény pak ukazují její postupné zkoumání. Završením je pak promluva slepého a zřejmě nábožensky dost fanatického muže. Jestli vám tenhle velmi stručný popis nestačil, raději se koukněte sami:

Po dlouhé době se tak k nám zase dostávají informace a fanoušci jsou nadšení. Stalker 2 sice není zrovna velké tajemství, ale každá nová informace je dobrá. Největší novinkou však za poslední dobu bylo bohužel odložení hry na 2023. GSC Game World totiž sídlí na Ukrajině a ta je momentálně pod útokem Ruska. Některé své operace ale přesunuli rovnou k nám do Prahy a podle nových informací již další odklady nebudou nutné.

Je však jasné, že vydání nového Stalkera bude stále ovlivněno válkou. Třeba minulý týden byl zabit Volodymyr Yezhov, který pracoval na hře Stalker: Clear Sky. Pohřeb se konal 27. prosince.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.