Valve spustilo další obrovskou vlnu pozvánek do Counter-Strike 2!

Estimated read time 2 min read

Teď už si snad zahraje úplně každý.

S letním vydáním CS2 to zatím nevypadá tak úplně reálně, ale testování stále pokračuje. Valve spustilo další obrovskou vlnu pozvánek a tentokrát si zahrajeme už téměř všichni. Dříve pozvánky dostali hráči podle blíže nespecifikovaných kritérií, ale tato vlna je již téměř pro každého.

Na řadu se dostanou tak i ti, kdo CS:GO třeba tolik nehrajou. Stačí mít prime status, mít nějaký kompetetivní rank, nemít na profilu ban a hrát v regionu, kde testy probíhají. Myslím, že na tyto požadavky dosáhne snad téměř každý. Pozvánka se vám objeví přímo ve hře. Potom už stačí jen nainstalovat potřebnou aktualizaci a můžete hrát!

(zdroj: Valve)

Pozvánky však nejsou jediné, co si pro nás Valve připravilo. Nově nám představili předělaný rank systém. Hlavním cílem je více rozšířit režim Premier, který by měl zcela nahradit služby jako FACEIT.

Každý hráč dostane prostřednictvím režimu svůj vlastní CS Rating, který mu ukáže, jak je na tom v porovnání s ostatními hráči. Můžete se srovnávat s přáteli nebo v celkovém globálním systému. Kromě toho byl změněn taky klasický kompetetivní rank. Nyní získáte dovednostní skupinu pro každou mapu zvlášť. Nikdo už proto nemůže tvrdit, že je globální elita a přitom hraje jen na jedné mapě.

A třetí velkou novinkou je samozřejmě nová mapa! Nebo tedy spíš předělávka jedné ze starších. Jedná se o Inferno. Bylo by velmi těžké vysvětlit, co všechno se na mapě změnilo. Raději se běžte podívat sami, protože v případě Inferna se Valve skutečně předvedlo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.