Čeština do Elden Ringu je již hotová!

Estimated read time 2 min read

Elden Ring si nově můžete zahrát s českými titulky.

Pokud patříte mezi ty, kdo nedají na české překlady dopustit, možná vás potěší, že Farflame a celý tým si pro vás připravili češtinu do hry Elden Ring. Konkrétně se jedná o fanouškovsky vytvořené české titulky pro PC verzi. Jestli vás něco takového zajímá, můžete si předklad stáhnout zde.

Jediným problémem je to, že hra po instalaci překladu poběží samozřejmě v offline režimu. Z pohledu hry se totiž jedná o modifikaci a to se anticheatu nelíbí. Pro solo hráče ale určitě žádný velký problém. Překlad je zatím hotový pouze pro mužskou postavu, ale ženská určitě bude co nevidět.

(zdroj: FromSoftware)

Elden Ring byl vyhlášen jako nejlepší hra roku 2022 a určitě právem. Pro nadšence počeštěných dialogů je proto jeho překlad jistě dobrou zprávou. Hra se stala hrdým nástupcem her jako Dark Souls, Bloodborne nebo Sekiro.

Kromě Elden Ringu pracují stejní lidé i na překladu Assassin’s Creed Valhalla, ale to by mělo ještě nějakou chvíli trvat. A samozřejmě nesmíme zapomenout i na to, že do finále došel i překlad oblíbené české hry Kingdom Come.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.