Peace Island je Open World hra, kde hrajete za kočíčího detektiva

Estimated read time 2 min read

Tak tohle tu ještě nebylo.

Herní svět konečně dostane to, co mu celou dobu tak moc chybělo – open world hra, kde hrajete za bandu koček, které musí zjistit, co se stalo všem lidem, kteří zmizeli z jejich ostrova.

V Peace Island se vtělíte do kočky a musíte vyřešit záhadu zmizelých lidí. Co se jim asi mohlo stát? Proč jsou všichni pryč?

Vývojář Eric Blumrich založil pro hru KickStarter, který zatím vybral přes 13 tisíc dolarů. Momentálně se hra plánuje na PC, Mac a Oculus VR. Takže kočky ve VR? To mě zajímá!

Na stránce se píše, že hra bude záhadné sci-fi s alternativní hostorií. Vše bude vyprávěno z pohledu devíti koček, které se jednou probudí a zjistí, že všichni jejich majitelé jsou pryč.

Nikdy jsem kočku neměl a nedokážu si představit, jak by se chovala, kdybych byl pryč. Pravděpodobně by rozdrápala všechny zdi, snědla jídlo z lednice a smetla ze stolu co se jí dostane pod tlapky.

Na začáku se budete jen usmívat na krásný západ slunce. Velmi brzy ale zjistíte, že ostrov je i plný zákeřných tvorů. Musíte být tak pořád ve střehu. Později se začnete ptát, jestli je vůbec důležité, aby se lidé vrátili.

Ještě se ale nezačínejte moc těšit. Vypadá to, že hra je teprve na začátku a vývoj tak bude nějakou chvíli trvat. KickStarter se ale pravidelně updatuje s novinkama.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.