Koukněte na děsivý trailer hry Ghostwire: Tokyo

Estimated read time 2 min read

Určitě se máme na co těšit.

Nový trailer hry Ghostwire: Tokyo z PlayStation showcase nám ukázal jak combat tak pořádnou nálož hororových prvků. Hlavní hrdina rozhodně není v dobré pozici. Jeho obličej se pomalu ztrácí a Shibuya Crossing se naopak plní velmi podivnými Slender Many.

Všimnout si můžete taky maskované postavy, které na hrdinu promlouvá z televize. Říká mu, že je potřeba udělat ještě nějakou práci.

Trailer ukazuje combat ve stylu Kuji-kiri a myslím, že autoři odvedli skutečně dobrou práci. Dále dostaneme pohled na monstra, která nyní obývají Tokyo. Hned si jistě povšimnete obrovské ženy s pěkně ostrými zuby. Zdá se, že obrovské ženské postavy se staly letošním tématem. Jako další jsou zde pak studenti bez hlav nebo strašidelní úředníci.

Ikumi Nakamura popisuje Ghostwire: Tokyo jako akční adventuru spíše než jako hororovou hru. Některá monstra prý sice vypadají docela děsivě, ale to není nic, co by nějaké to kouzlo nedokázalo spravit. Hry se máme dočkat někdy v roce 2022.

Další zajímavou novinkou z PlayStation State of Play showcase je třeba remake legendární hry Star Wars: Knights of the Old Republic.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.