Nový trailer Layers of Fear 2! Tentokrát na moři

Estimated read time 2 min read

Nový trailer Layers of Fear 2 ukazuje děsivé mořské prostředí.

V říjnu minulého roku jsme vám říkali o vydání Layers of Fear 2. O hře tehdy nebylo moc známo a trailer nám ukázal jen velmi malý náznak příběhu. Víme, že druhý díl se bude tématicky držet svého předchůdce. Opět si zahrajeme za umělce, který pomalu začíná ztrácet rozum. Tentokrát však nejde o malíře, ale o herce.

Pokud jste fanda hororu a nehráli jste první díl Layers of Fear, měli byste to napravit. Jasně, občas působí jako levná lekačka, jindy ale navodí opravdu děsivou atmosféru. To vše hezky dokáže okořenit narušený mentální stav hlavní postavy. Prošli jsme se domem plným podivných obrazů. Pokud to stejné očekáváte i od druhého dílu, možná vás trochu zklamu. Layers of Fear 2 se totiž odehrává na lodi. O děsivou atmosféru ale určitě nebude nouze.

Nový trailer na Layers of Fear 2 neukázal nic zásadního. Uvidíte hlavně spoustu děsivých záběrů a podivných situací. V jednom momentě můžete spatřit i rychle běžící „příšeru.“ Myslím, že zasazení na loď uprostřed rozbouřeného moře bude fungovat opravdu skvěle.

První Layers of Fear jsem si docela užil a na druhý díl už se moc těším. Datum vydání ještě není stanoveno, ale hra se očekává někdy tento rok.

Podívejte se na nový trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.