Konečně známe detaily o Far Cry 6!

Estimated read time 2 min read

Čerstvé novinky z Ubisoft Forward!

Far Cry 6 bylo velkolepě oznámeno na včerejším Ubisoft Forward livestreamu. Dozvěděli jsme se, že hru můžeme očekávat 18. února 2021 na Epicu a Ubisoft storu. Hlavní hvězdou celé hry bude Giancarlo Esposito, kterého jste mohli vidět v seriálu Breaking Bad. Ve hře jej spatříte jako diktátora Antóna Castilla. Na trailer se můžete podívat níže.

Nový díl Far Cry se bude odehrávát ve státě Yara, kde vládne tvrdá diktatura. Castillo se bude snažit obnovit svou zemi k její zašlé slávě a při tom učit svého syna Diega, aby dále kráčel v jeho stopách. To vše ale přichází s vysokou cenou, protože všichni, kdo se nepodřídí této vizi, budou nemilosrdně odstraněni.

Cinematic trailer ukazuje především to, jak Castillo učí Diega o granátech a vládě nad společností. Formuje tak svého syna k tomu, aby jednou převzal jeho pozici.

Hratelnou postavou se stane Dani Rojas. Hráč bude samozřejmě bojovat proti tvrdému diktátorskému režimu. Na začátku dostanete na výběr, jestli bude Dani muž nebo žena.

Překvapení nese i samotný stát Yara, protože by se mělo jednat o zatím nejrozlehlejší plochu ve Far Cry. Prohánět se tak budeme po městě i odlehlé džungli. Hráč bude mít k dispozici velkou škálu zbraní a všechny ostatní vychytávky, které jsme viděli už ve Far Cry 5.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.