DayZ se po 5 letech přesouvá do bety!

Hry

Svítá DayZ na lepší časy?

První beta build je již teď v experimentální fázi! Přináší nový base building, update vozidel ale taky různá hráčská omezení. “Jsem z tohoto kroku velice nadšen. Konečně jsme zase o kousek blíž k lepšímu gameplay zážitku,” raduje se Eugen Harton na Dayz blogu.

Update 0.63 se za chvíli dostane do klasické hry a po něm se autoři chtějí zaměřit na “totální” opravu hry. “Ve hře máme spoustu věcí, většina z nich však nefunguje. Víme snad o všem, co hru táhne ke dnu a teď je přesně ten správný čas to napravit. V průběhu této časové periody si hráči budou moci všimnout mnoha změn,” říká Harton.

BANNER_WEB2.jpg

DayZ tým si chce toto období bety až do vydání updatu 1.0 vyhradit pro správnou stabilizaci hry. Většina finálních prvků ve hře je, nefungují však úplně podle představ. V plánu je dostat DayZ do stavu 1.0 někdy koncem roku. Ve hře je sice stále hodně nedostatků, ale jen asi 600 je potřeba vyladit, aby hra běžela tak jak má. A to přesně mají v plánu! Alespoň to tvrdí vedoucí vývojáři.

Tvůrci toho do hry v nejbližší době moc nepřidají, to stejné se však nedá říct o komunitě. Pracuje se totiž na experimentálním nástroji pro komunitu, aby mohli do hry přinést nové nápady. Tento nástroj bude spuštěn společně s DayZ Steam Workshopem, aby bylo sdílení modů opravdu jednoduché.

DayZ mělo velmi podivný vývoj již od roku 2013, ale i tak se ve svém čase stalo opravdu hitem. Občas může pozlobit, přesto si zde pořád užijete zábavu. Dočká se tedy hra ještě zářné budoucnosti?

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *