Konečně je tu arašídové máslo pro pořádné hráče!

Estimated read time 2 min read

Obsahuje arašídy, sušené zmražené ovoce a je úplně bez kofeinu!

Tak je to konečně tady. Konečně náš toust nebude jen prázdným kouskem chleba. Uznávám, že burákové máslo je oblíbenou pochoutkou spíše v zahraničí, ale i my se nad touto novinkou musíme pozastavit. Konečně totiž existuje burákové máslo, které je speciálně navrženo pro náš nevšední koníček.

Na nás hráče je mířeno spoustu podívných produktů. Začalo to RGB podsvícením snad úplně všeho a teď na nás valí herní postele a masážní přístroje rukou. Je tak jasné, že dříve nebo později muselo přijít i burákové máslo.

Společnost Jobbie z Malajsie se spojila s hardwarovou firmou Zotac, aby společně vytvořili ultimátní burákové máslo pro hráče. Etiketa nese stylový černý obrázek, který tvrdí, že se jedná o první burákové máslo pro hráče na světě.

Musím však uznat, že složení tohoto výrobku zní vlastně docela dobře. Obsahuje pražené arašídy, které následují jemně sladké mražené borůvky a jahody. Zmražené sušené ovoce prý zajistí perfektní křupnutí stejně jako dobrá miska popcornu. Dobrou zprávou je určitě to, že máslo neobsahuje kofein, který je nám hráčům často vnucován. Navíc se předpokládá konzumace lžičkou přímo ze skleničky. Dokážu si úplně klidně představit, že by mi něco takového leželo na stole. Zdá se tak, že se jedná zatím asi o nejzdravější potravinu, která je mířena na hráče.

Podle webových stránek se burákové máslo Pong doručuje do Malajsie, Singapuru, Skotska, UK nebo Hong Kongu. Píše se však, že na požádání se dá dodání domluvit a je tak možné, že by se dostalo i k nám.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.