Cuphead animák má nový trailer!

Estimated read time 2 min read

Na Netflixu už 18. února!

Asi před dvěma lety Netflix oznámil, že se chystá přeměnit Cuphead na opravdu strhující animovaný seriál. Před několika hodinama bylo oznámeno, že se seriálu dočkáme 18. února. K tomuto oznámení přidali i trailer, kde můžeme vidět, že vizuální styl naštěstí zůstal téměř nezměněn. Stále taky budeme následovat osudy Cupheada a jeho bratra Mugmana.

Hra Cuphead vyšla původně v roce 2017 a stala se velkým hitem. Úplně perfektně uhodila hřebíček na hlavičku svými 2D souboji a originálním vizuálním stylem. Vše pak do pozadí podporoval místy velmi nápaditý jazz. Hra rozhodně nic nedává zadarmo a každý poražený boss vám tak jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Právě teď je dost těžké říct, co si od animáku vlastně slibovat. Trailer je plný mluvící zeleniny, přiměřeného násilí, tance a vtipných dialogů. Zdá se, že příběh jaksi kopíruje herní předlohu. Bude proto určitě zajímavé sledovat, jak si Netflix s něčím takovým poradil.

Cuphead animák bude mít 12 epizod po 12 minutách. Jako Cuphdead se představí Tru Valentino a jako Mugman Frank Todaro. Jestli už se nemůžete dočkat, můžete si zkrátit čekání na cupheadcountdown.com.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.