Jak to vypadá s pokračováním Death Stranding?

Estimated read time 2 min read

Death Stranding  ještě ani nevyšlo na PC a Hideo Kojima už přemýšlí o sequelu. Jak by měl podle něj další díl vypadat?

Pokud vlastníte nějakou konzoli, je možné, že už jste si Death Stranding zahráli. PC hráči si holt musí ještě nějaký ten pátek počkat. Myslíte, že si hra zaslouží sequel? Kojima v tom má jasno. Podle něj Death Stranding bude pokračovat, ale trochu jinak, než si někteří myslí. V rozhovoru pro Vulture řekl, že u sequelu by začali „úplně od nuly.“

To zřejmě znamená, že se místo přímého pokračování dočkáme spíš úplně nového příběhu. Jediné, co by se změnit nemělo, je Norman Reedus. Kojima byl s jeho prací totiž velmi spokojen.

Death Stranding funguje tak dobře, protože jej můžeme z velké části brát jako novelu. Existence druhého dílu by ale tuto skutečnost mohla narušit. Je proto možné, že by si Kojima pro sequel vybral úplně jiný nádech. Na Twitteru se třeba zmiňuje, že si užívá tvorbu hororových her, protože to zanemná, že se může celé dny dívat na strašidelné filmy. Hodně lidí proto vyskočilo nadšením.

Možná si pamatujete na děsivý Silent Hill teaser. Nedosahuje sice levelu PT, ale i tak se jednalo o velmi podařený kousek. Moc rád bych viděl další čistě hororovou záležitost od tohoto tvůrce.

Kojima zatím neslibuje vůbec nic, ale uznává, že Death Stranding ještě v nějaké podobě určitě uvidíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.