Kerbal Space Program 2 láká na multiplayerové závody mezi hráči

Estimated read time 2 min read

V rozhovoru vývojáři hry Kerbal Space Program 2 prozradili, jak by měl v pokračování fungovat multiplayer. Je to sice ještě daleko, jelikož do hry mají být přidávány novinky až v době early access, ale jakmile jednou multiplayer dostaneme, nebude to pouze kooperace. Těšit se totiž můžeme na pořádné závody a rivalitu, jako tomu bylo historicky mezi Spojenými státy a Sovětským svazem.

Multiplayer představí koncept agentur. Hráči mohou spolupracovat v rámci jedné agentury a přispívat k dosažení cíle. Mohou ale také soutěžit mezi agenturama navzájem. Moc se těšíme, jaké věci z takového multiplayeru vzejdou.

Nate Simpson

Podle tohoto popisu stále hodně věcí nevíme. Teď nás třeba zajímá, jestli bude možné hrát s kamarády najednou v jedné online lobby nebo se jedná spíše o pasivní multiplayer.

Bude tak možné k Měsíci odpálit dvě rakety najednou? Dokážu si představit, že s pokročilým systémem fyziky a času v těchto hrách by bylo velmi náročné něco takového udělat. Ale kdo ví, co si pro nás vývojáři připravili. Zatím si musíme počkat a uvidíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.