Kdy vyjde Sniper Elite 5? Známe datum!

Estimated read time 2 min read

S předobjednávkou můžete opět odstřelit Hitlera.

Sniper Elite 4 byl opravdu povedený díl, který se jako vždy zaměřoval na stealth a zabíjení nacistů z velké dálky. Pro mnohé fanoušky je to asi ten nejlepší díl serie. Vylepšení přišlo hlavně v podobě větší volnosti a lepšího co-op systému.

Mnozí tak už netrpělivě očekávali Sniper Elite 5. Rebellion konečně své mlčení protrhlo tím, že nám dali datum vydání – 26. května. A jak to vždy bývá, pokud si hru předobjednáte, dostanete navíc speciální misi, kde opět musíte zabít samotného Hitlera. Tentokrát se musíte infiltrovat do jeho sídla v Alpách, které se jen hemží ozbrojenou stráží.

Vývojáři navíc uvedli, že si pro tento díl připravili novinku v podobě „Invasion“ modu. Jedná se o velmi podobný systém, jaký známe třeba z Dark Souls. Očekávejte proto, že se občas může zjevit hráčem ovládaný sniper, který se vám bude snažit práci překazit. To zní jako docela zábava, ale taky by se to mohlo pěkně zvrtnout.

Ve hře se tentokrát podíváme do Francie. Očekávejte proto velké otevřené mapy se spoustou vyvýšených míst, ze kterých se nacisti střílejí jedna báseň. X-ray zásahy jsou pak velmi příjemný bonus. Pokud se už nemůžete dočkat, předobjednávky jsou dostupné na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.