Kdy se dočkáme pokračování Hollow Knight?

Estimated read time 2 min read

Team Cherry představili Hollow Knight: Silksong

Pokud máte rádi indie hry, určitě jste slyšeli o Hollow Knight. Team Cherry před pár dny oznámili, že se chystá sequel této skvělé hry. Vlastně už nám ukázali i trailer, který můžete zhlédnout níže.

Ve hře Hollow Knight: Silksong budete hrát za ochránce říše Hallownest Hornet. Byli jste zajati a odneseni na zcela jiné místo. To znamená úplně novou mapu plnou krásného prostředí, zajímavých nepřátel a měst. Vypadá to, že na nové mapě bude větší volnost a místo pro kreativitu. Alespoň v porovnání s první hrou.

Hornet se bude muset utkat asi se 150 nepřáteli s novými schopnostmi a bojovými styly. Trailer také ukazuje nějaké nové přátele a užitečné zbraně

Tato novinka mě opravdu potěšila, protože Hollow Knight považuji za jeden z klenotů indie scény. Prostředí je velmi chytře vytvořené a o atmosféru není nouze. Příjemným překvapením je i to, že oproti prvnímu dílu má být mapa mnohem větší.

Hollow Knight: Silksong míří na Steam, Gog, Humble Store a Nintendo Switch. Žádné datum vydání ještě není stanoveno. Ale to ještě není vše! Každý, kdo podpořil originální Hollow Knight na Kickstarteru dostane sequel úplně zdarma. Pro více informací se koukněte na blog Team Cherry.

Hollow Knight: Silksong trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.