Rozšířená edice prvního Zaklínače úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Zaklínač opět zdarma!

Originální zaklínač je už 13 let starý a CD Projekt jej dali nesčetněkrát zdarma. Pokud jste však stále tuto hru nehráli a z nějakého důvodu pořád chcete, můžete si ji vyzvednout zdarma díky GOG Galaxy.

Stačí nainstallovat nebo updatovat váš GOG Galaxy klient, podívat se do záložky aktualit a měl by na vás vyskočit obrovský banner se Zaklínačem. Klikněte na giveaway tlačítko a hra se přidá na váš účet.

Někteří však nejsou moc nadšení, že hru můžou aktivovat jen přes Galaxy klienta a ne samotnou GOG stránku. Je to prý jen další způsob, jak GOG vnucuje svého „rozbitého“ klienta, který se ke všem ostatním chová tak, jako by byli jen druhořadí občané.

Ale zpět ke hře – chápu, že pokud jste v této serii noví, můžete klidně přeskočit první dva díly. Pokud tedy nejste zrovna nadšení ze soubojů 13 let staré hry, tato Rozšířená Edice vám pořád může dát spoustu zajímavých věcí – třeba soundtrack, mapy a další maličkosti. Hlavně hudební složka je zde velkým tahákem, vzhledem k tomu, že cena je nula.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.