Kde se bude odehrávat BioShock 4?

Zřejmě známe lokaci a čas nového Bioshocku!

Už víme, že BioShock 4 je definitivně na cestě. 2K to potvrdili už v roce 2019, ale nic moc dalšího k titulu neřekli. Vedení týmu zůstalo stále stejné a nemusíme se tak bát, že by se BioShock 4 odkonil jiným směrem.

Youtuber Colin Moriarty teď však přišel s tvrzením, že má o hře trochu více informací. V podcastu uvedl, že se hra odehrává v letech 1960 a je zasazena do arktického města Borealis. Vývojáři prý mají plné ruce práce s tím, aby bylo vše perfektní. Navíc zmínil i kódové označení Parkside, o kterém jsme už jednou slyšeli ve spojení s Hangar 13 a zrušenou verzí Bioshocku 4.

I z interního pohledu má jít o docela střežený projekt. Vývojáři si prý jsou vědomí toho, že hra bude porovnávána s prací Kena Levina a nechtějí tak nic zanedbat.

Nic však není potvrzené a tyto dohady je potřeba brát s trochou nadhledu. Pokud jim však chcete věřit, Eurogamer i VGC tvrdí, že všechno sedí. Mezi další (již víceméně potvrzené) doměnky patří třeba to, že hra bude open-world. Dále se také stále častěji zmiňuje, že čtvrtý díl ponese název Bioshock: Isolation.

Total
4
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Dragon Age 4 se opravdu zaměří na singleplayer

Next Post

Chcete update do Assassin’s Creed Valhalla? Tak si hru stáhněte znovu!

Related Posts