Dragon Age 4 se opravdu zaměří na singleplayer

Estimated read time 2 min read

Fanoušci už konečně mají o jednu starost míň.

Stejně jako Mass Effect má svůj den 7. listopadu, i serie Dragon Age má své kouzelné datum. Tím dnem je 4. prosince. Fanoušci hry se sejdou, vyberou trochu peněz pro charitu a hlavně s napětím očekávají další kousíčky skládačky nového dílu.

Tentokrát jim BioWare potvrdil, že skutečně velmi usilovně pracují na Dragon Age, které bude opět zaměřeno hlavně na singleplayer. Více o něm se prý máme dozvědět snad někdy příští rok.

To sice není nic moc, ale konečně máme potvrzeno, že se vývojáři definitivně zbavují live service přístupu. V roce 2019 totiž EA začalo stále více prosazovat live service ve svých hrách a někteří fanoušci tak měli obavy, že to s Dragon Age 4 dopadne špatně. Neúspěch hry Anthem a naopak úspěch Star Wars Jedi: Fallen Order naopak EA přesvědčil o tom, že z Dragon Age 4 multiplayerové prvky raději odeberou.

Fanoušci tak mají o jednu starost míň. Nyní se však nabízí otázka, jak hra bude vypadat po nástupu nového vedení Dragon Age 4. Matt Goldman převzal otěže v době, kdy z projektu odešel Mike Laidlaw. Minulý měsíc však i on oznámil svůj odchod a my tak zatím nevíme, kdo jeho pozici zaujme nyní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.