Twitch přidal Hot Tub kategorii

Estimated read time 2 min read

Kategorie plná plavek a vody

Kontroverzních „hot tub“ streamů je stále víc a Twitch je nucen pomalu jednat. Minulý týden zablokovali reklamy streamerce Amouranth i přes to, že technicky žádná pravidla neporušila.

Aby k těmto nedorozuměním znovu nedošlo, bylo potřeba oddělit obsah, kde by se tyto nevhodné streamy objevovaly. Vznikla tak kategorie Pools, Hot Tubs and Beaches.

Dále pak Twitch potvrdil, že žádný streamer nebude stíhán za svůj vzhled a že tyto streamy opravdu technicky nejsou proti pravidlům. Uznali však, že pokyny pro komunitu přesně neudávají, kde se vlastně hranice nevhodného obsahu nachází.

Dále také Twitch prozradil, že kategorie Just Chatting není momentálně úplně ideální. Tato kategorie se dá využít na velkou řadu věcí a jelikož si uživatelé mohou tuto kategorii skrýt, často se stávalo, že nedostávali upozornění na věci, které by je jinak zajímaly. Proto se tedy rozhodlo o vytvoření nové kategorie speciálně pro Hut Tub streamy, které často diváci na svých domovských stránkách nechtějí.

Nová kategorie tak hlavně zajistí lepší prostředí pro poskytovatele reklam. Výhodu však získá i Twitch, který může opět trochu zlepšit moderování obsahu. Jinak však kategorie funguje úplně stejně, jako všechny ostatní. Důležité však je, že pokud stremujete v plavkách (nebo takový stream hledáte), tady je to správné místo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.