Tento hráč dohrál Minecraft bez zničení jediného bloku

Estimated read time 2 min read

Stačilo jen pár creeperů a kyblík vody.

V Minecraftu jde především o dvě věci – stavění a těžení. Bez nich si už nikdo Minecraft ani nedovede představit. Jeden hráč se ale rozhodl ukázat, že hru můžete dohrát bez vytěžení jediného bloku. Stačí pouze pár vesniček, TNT, trocha toho štěstíčka a samozřejmě kyblík plný vody.

Hedgey měl už od začátku naprosto přesný plán. Začal tím, že běhal z vesnice do vesnice a sbíral vše, co nebylo připevněno k zemi. Ukradl tak vesničanům chleba, jablka a dokonce i pár kousků brnění. Když už měl o jídlo postaráno, vydal se nasbírat nějaký materiál. Musel začít dřevem, protože bez něj by se moc nepohnul. Jako improvizované TNT mu posloužili creepeři.

Když už měl loď, mohl se vydat na otevřené moře a prohledat vraky na jeho dně. Pak přišly na řadu pyramidy. V té době měl už dost materiálu z mrtvých creeperů, aby si mohl vyrobit své vlastní TNT. Odpálil tak podlahy, aby se dostal k vzácnému vybavení. Získal dokonce i zlaté jablko.

Co dál? No samozřejmě Nether! Díky starému triku s lávou a vodou si postavil Nether portál a mohl se vydat na cestu. Pořádně prohledal celou pevnost.

Pak se vydal na lov endermanů. Když už jich zabil dost, mohl bezpečně zmapovat cestu k portálu do Endu. Dokonce se na něj usmálo štěstí, protože k portálu ho zavedla jeskyně. Nemusel tak používat TNT a doufat, že se třeba trefí.

Samotný finální souboj dopadl docela dobře. Obdivuju především chopnost využít kyblík s voudou opravdu na 100%.

Jestli vám můj krátký průlet celou hrou nestačil, můžete se podívat na video níže. Opravdu to stojí za to.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.