Jak to bude s betou Call of Duty: Modern Warfare 2?

Estimated read time 2 min read

Activision plánuje v září odhalit spoustu informací.

Activision si na 15.9. plánuje velkou událost Call of Duty: Next, kde hráčům plánují povědět zásadní novinky o budoucnosti serie. Nejvíce momentálně hráče zajímají informace o Modern Warfare 2. Kromě toho se ale dozvědí např. o budoucnosti Call of Duty: Warzone nebo mobilní verze Warzone.

Hned po této akci pak startuje očekávaná beta Modern Warfare. Beta se opět dělí na dvě fáze. Nejprve si zahrajou hráči pouze na PS5 a PS4. Jako první se beta otevře 16.9. pro všechny, kdo mají hru předobjednanou. 18.9. si pak zarhrají úplně všichni na PlayStationu až do 20.9. Hráči s předobjednávkou na PC a Xboxu se pak do bety zapojí 22.9. spolu s druhým víkendem pro PS5 a PS4. Úplně pro všechny platformy se pak beta zpřístupní 24.9. a poběží až do 26.9.

(zdroj: Activision)

Beta slibuje nadupaný zážitek, kde si hráči vyzkouší slušnou porci herních režimů a hned několik velmi pečlivě propracovaných map. Jednou z nich bude i dříve představená mapa Marina Bay Grand Prix.

Za hraní bety navíc hráči dostanou speciální odměny i do plné hry. Ta by měla vyjít 28.10. na Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 a samozřejmě i PC.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.