Imperator: Rome až do Neděle zdarma!

Estimated read time 2 min read

Ovládněte na víkend římské impérium! Máme tu další herní pecku, kterou si můžete do Neděle zahrát zdarma – jedná se o hru z dílny Paradox Development Studio s názvem Imperator: Rome.

Na konci měsíce dubna tohoto roku vylezla na svět GSW (Grand Strategy Wargame) pecka Imperator: Rome a nyní máme možnost si ji krátce vyzkoušet na Steamu. Pokud Vás hra zaujme, můžete si ji pořídít ve 33 procentní slevě za krásných 27 euro.

Hlavní rysy hry:

  • Vojenské tradice jsou opravdu vyvrcholením hry, kde každá kultura má jedinečný způsob vedení války. Římané a Keltové mají k dispozici různé možnosti.
  • Různé typy vlád – Spravujte senát v Republice, držte svůj soud pohromadě v monarchii, odpovězte klanu v kmenovém systému.

Co mě ještě víc zaujalo je správa postav. Jedná se o živý svět postav s různými schopnostmi a vlastnostmi, které se v průběhu času mění. Budou vést váš národ, ovládat vaše provincie a ovládat vaše armády a flotily.

Každá vláda má i svou populaci, v tomto případě se v rozmanitosti populace nekladou meze. Jsou zde občané, svobodníci, kmeny a otroci – každá populace s vlastní kulturou a náboženstvím. Ať už zaplní vaše armády, pokladny nebo kolonie, dejte pozor na jejich štěstí – váš úspěch závisí i na jejich spokojenosti.

Nezapomeňte využít také výukového tutoriálu!

Zdroj: pcgamer.com, gameimperator.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.