Humble Bundle zdraží a dovolí vám výběr vlastních her

Estimated read time 2 min read

Měsíční předplatné na Humble Bundle mění svá pravidla!

Oblíbená služba Humble Monthly projde za chvíli velkou změnou. Přesněji řečeno bude vlastně úplně nahrazena. Její místo nově zaplní Humble Choice. Tato možnost bude bohužel o něco dražší, ale zase díky ní získáme nové zajímavé výhody.

Měsíční předplatné nyní stojí 12 dolarů. Za své peníze dostanete několik předem neznámých her a jednu (občas i víc) už odhalenou hru. Někdy to stojí opravdu za to a jindy jsou to spíše vyhozené peníze. Většinou šlo ale o velmi výhodný obchod. Humble Choice bude fungovat trochu jinak. Dostanete velkou množinu her a vy si z nich pár svých vyberete. A kolik si jich vyberete záleží na vašem plánu. Pokud zaplatíte 15 dolarů, dostanete možnost vybrat si 3 hry. Po zaplacení 20 dolarů se pak počet zvyšuje na 9. Nikdo zatím neřekl, jak velký výběr her každý měsíc dostaneme.

Nejlevnější plán je zatím verze Lite, která stojí 5 dolarů. Žádné hry si sice neodnesete, ale dostanete 10% slevu na obchod a měsíční přístup do Humble her.

Pokud už jste stávající odběratel Humble Monthly, nemusíte se bát, vaše předplatné bude v době změny přeneseno na nový systém. Nebudete muset platit ani o korunu navíc. Jak se ale ze svého plánu odhlásíte, budete si muset zakoupit předplatné už podle nového systému.

Samozřejmě budete mít možnosti si své předplatné kdykoli „pozastavit“ a přeskočit měsíc, což je určitě dobrá funkce. Humble Choice by se mělo objevit někdy tento rok, bližší datum zatím nevíme. Jestli ale plánujete předplatit si Humble Monthly na delší dobu, možná je teď ta správná příležitost.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.