Nové Plants vs. Zombies k dispozici na všech platformách!

Estimated read time 2 min read

Snad nejlepší odreagovačka z pohledu TPS (Third-person shooting) přínáší další díl své řady Garden Warfare, který je dostupný pro obě konzole i Pcčkáře.

Třetí díl v řadě Garden Warfare nese název Battle for Neighborville. Tento díl je velmi odlišný od ostatních Plants vs. Zombies, kde se odpoutáte od hry Tower Defense, místo toho se jedná o kooperativní střílečku z pohledu třetí osoby, kde se postavíte buď na stranu rostlin nebo zombies.

V Traileru toho moc ze hry nevidíme, ale kinematika je absolutní revoluce. Běhající kukuřice, která střílí další kukuřice společně s houbami a žaludy bojují proti Zombies, přičemž vaše teamfighty jsou doprovázeny skvělým soundtrackem.

Battle for Neighborville podporuje sólovou hru, ale i kompetetivní a kooperativní hru více hráčů. Nejlepší na tom je, že můžete hrát lokální hru se Split Screen ve všech režimech, což je velká rarita pro nové hry pro PS4 či Xbox One.

Hra stojí 40 $ (pokud jste předobjednali, tak jste zaplatili o 10$ méně) a je dostupná od 18.10. Právě teď je Battle for Neighborville v duchu Halloweenu a rozhodně doporučujeme zakoupit 50 dolarovou položku Deluxe Edition, díky kterému získate nové skiny, emoji a digitalní komiks.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.