Homeworld jako TableTop!

Estimated read time 2 min read

Máme tu fanoušky Homeworld, který má nastarost Modiphius Entertainment? Máme tu pro vás zprávu, která by vás (nejen vás) měla zajímat.

Je to zhruba měsíc po 20. výročí Homeworld a britští vývojáři z Modiphius Entertainment oznamují novou podporu platformy pro tuto hru. Tentokrát si budete moci Homeworld, který ponese název Revelations, zahrát s přáteli na vašem konferenčním stolku. Nezapomínejme na vydání Homeworld 3!

Vývojáři chtějí, abyste se doslova ztratili ve vesmíru z pohodlí svého domova a na takové misi rozhodně nesmíte být sami. Sice zatím neznáme datum, kdy vaše loď Enterprise vyrazí, ale o hře něco málo víme.

Licencované tituly nejsou pro Modiphius cizí; nedávno vydali dobře recenzovanou RPG hru Star Trek Adventures a nadále pečují o barbara – Conan RPG.

Homeworld: Revelations bude založená na systému Modiphius 2D20 a umožní hráčům, aby se stali členy posádky Kushanské flotily doprovázející mateřskou loď. Hra bude zahrnovat rozšířené pozadí kvůli dalším hlavním frakcím, od Kadeshu po Taidan.

Více infomrací a kompletní balení můžeme očekávat v roce 2020.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.