Hra Pixel Ripped 1989 přináší nevšední zážitek do VR

Estimated read time 2 min read

Pixel Ripped 1989 byl původně naplánován na rok 2016. Autoři si však dali na čas a nyní tento nevšední VR zážitek přišel na Steam. Hráči se podívají zpět do let, kdy svět ovládly 8 bitové přenosné konzole. Pomocí virtualní reality si tedy budeme moci zahrát dávno zapomenuté klasiky v téměř autentickém prostředí.

Nejedná se však o žádný simulátor. Pomocí hraní budeme totiž zachraňovat samotný svět! Ve hře si zahrajeme za hlavní „reálnou“ postavu Nicol, která musí pomoci Dot, postavě z „herního světa,“ aby zastavila padoucha Cyblin Lorda. Tato negativní postava se totiž dokáže skrz herní obrazovku dostat do světa lidí a natropit pěknou paseku. Musíme tedy čelit různým nástrahám retro 2D světa, abychom padoucha zastavili. Při tom všem budeme muset mít na paměti, aby Nicol při hraní nepřistihla učitelka ve třídě či samotný ředitel. Hra se totiž převážně odehrává ve škole, na školním dvorku apod. A na těchto místech nejsou videohry vítány.

Zdá se vám to až moc zmatené? To vůbec nemusí! Ve zkratce jde vlastně o hraní starých videoher pomocí vaší virtualní reality. Nevšední příběh je pouze třešničkou na dortu.

Všichni vlastníci VR si Pixel Ripped 1989 mohou již teď zakoupit na Steamu se slevou 20%. Tato nabídka však trvá pouze do 7.8.2018. Tak ji nepropásněte!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours