Hon na Lochnesskou příšeru v Apex Legends

Estimated read time 2 min read

Bájný tvor byl objeven v Apex Legends!

Už nějakou dobu hráči nacházeli rozházené miniatury Lochnesské příšery všude po mapě. Je to už taková Respawn tradice, to stejné se dělalo i v Titanfall.

Existuje takové nepsané pravidlo, že když ve hře uvidíte něco roztomilého, raději do toho střelíte a čekáte, co se stane. A v Apex Legends se stalo něco zajímavého – ve feedu se objevilo: „A Nessy Appears…

Virtuální záhadologové se okmažitě dali do práce a vytvořili subreddit /r/nessysecrets, aby této záhadě přišli na kloub. Po nějakém hledání se na stránce objevila mapa všech lokací těchto miniatur. Autor je však stále neznámý. Někteří spekulují, že toto popstrčení přišlo od samotných vývojářů hry. Klidně to ale mohl být jen nějaký dataminer. Ať je to jak chce, mapa se skutečně potvrdila jako pravdivá.

Po nálezu mapy se strhla lavina. Pokud malinké příšerky střelíte ve správném pořadí (v jednom zápase), stane se něco opravdu zvláštního. Koukněte se sami:

Zatím není jasné, jestli na tento easter egg něco navazuje, nebo je tohle vše. /r/nessysecrets na záhadě pečlivě pracují.

I kdyby tohle bylo vše, stojí tento easter egg určitě za pozornost. Pokud jej totiž chcete aktivovat, budete muset zapojit celý tým a to chce spolupráci. Pokud Respawn dokáží vynořit z vody bájného tvora, určitě by toho mohli dokázat daleko víc. Dává jim to totiž velké možnosti vyprávění nových příběhů ze světa Titanfall a udělat hru tak ještě mnohem víc relevantní. Jsem zvědav, jestli se někdy dočkáme změn ostrova, jak je to třeba ve Fortnite.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.