Titanfall 3 se bohužel nechystá.

Estimated read time 2 min read

Čekali jste na Titanfall 3? Tak to pro vás máme špatnou zprávu.

Není to ani tak dlouho, co se po internetu šířily zvěsti, že se připravuje nový Titanfall. Moc mě potěšilo, že spoustu z vás tuto zprávu bralo velmi pozitivně. Bohužel vás ale musím zklamat. Doufali jsme, že Titanfall 3 je tajně ve vývoji, nic takového se však prý neděje. Alespoň ne teď.

Respawn místo Titanfall 3 vypustili free to play battle royale hru Apex Legends. Hra byla docela překvapením, protože o ní předem vůbec neinformovali. A to má i svůj důvod. Nechtěli prý přesvědčovat skeptické publikum pomocí trailerů a velkých článků. Prý nechají hru mluvit samu za sebe. No jen aby toho potom nelitovali.

Pokud však trochu pozorněji Respawn sledujete, mohlo vás tohle lehce zaskočit. Vždyť ještě v roce 2017 slibovali, že koncem roku 2018 vyjde právě Titanfall 3! To se ale očividně nestalo.

Co se tedy změnilo? To nikdo přesně neví. Je velmi pravděpodobné, že Titanfall 3 nejdříve ve vývoji byl. Žánr battle royale však začal nabírat na obrátkách a Respawn možná také chtěli nějaké to sousto pro sebe. Kdyby Apex Legends vydali později, možná už by bylo pozdě. Takhle to klidně mohlo být, ale s jistotou to samozřejmě říct nemůžeme.

Jasné je jen to, že na Titanfall 3 se zatím nepracuje. Nikdo ale neříká, že Respawn na něm nezačně pracovat někdy v budoucnu. Zatím tu naši prázdnotu bude muset vyplnit Apex Legends. Abych ale nebyl jen skeptický, Apex Legends není špatná hra a určitě stojí alespoň za vyzkoušení.

Update: Andrew Wilson z EA řekl, že NĚCO nového ze serie Titanfall se přece jen chystá. Prý to ale může být cokoliv, třeba i mobilní hra. Na Titanfall 3 bych to stále neviděl, ale je tu malá naděje. Něčeho nového bychom se mohli dočkat už tento rok. Tak uvidíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.