Hideo Kojima vydává nový podcast! Má to ale háček…

Estimated read time 2 min read

Kojima bude mluvit především o své kariéře.

Ať už ho máte rádi nebo ne, Hideo Kojima se ve světě her stal legendou, která má ještě stále co nabídnout. Je to jeden z těch lidí, jehož rozhovory dokážu poslouchat snad celý den. Když jsem se proto dozvěděl, že vydává vlastní podcast, byl jsem nadšený.

Je v tom však maličký problém. Jelikož je vše sdíleno přes Audible, s dostupností trable nebudou. Problém je však v tom, že Kojima podcast vydává úplně celý pouze ve své rodné japonštině. Právě teď se proto nenávidím za to, že mé začátečnické studium japonštiny zatím stagnuje. Jestli si chcete pořad užít, musíte jazyk totiž alespoň na nějaké slušné úrovni ovládat.

Většina z nás se proto bude muset spolehnout na ostatní. Jsem si totiž téměř jistý, že ti lépe jazykově nadaní podcast alespoň částečně shrnou. Jestli vás to tedy zajímá, určitě se tu a tam mrkněte na Reddit.

V první epizodě Kojima diskutuje s japonským YouTuberem 2BRO. Vypadá to, že mluvit budou hlavně o tom, jak Kojima pracoval na Metal Gear Solid a Death Stranding. Doufám, že další epizody se ponoří více do minulosti a bude se mluvit i o starších (a taky trochu podivnějších) hrách z Kojimovy tvorby.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.