Henry Cavill by si rád zahrál v Red Dead Redemption filmu

Estimated read time 2 min read

Pravý hráč se prostě nezapře.

Henry Cavill je nadšený ze své role v seriálu Zaklínač a snaží se jej propagovat kudy chodí. Jak se ale zdá, Cavill má s herními adaptacemi své plány. Vypadá to, že si dal za úkol objevit se ve velké spoustě z nich.

Není se však čemu divit. Herec se netají tím, že je velkým herním fanouškem. V otázkách her často při rozhovorech moderátory i opravuje. Na premiéře druhé serie Zaklínače však dostal velmi zajímavou otázku – v jakém dalším filmu nebo seriálu na motivy hry by si chtěl zahrát?

To je velmi složitá otázka. Nerad bych se teď zahnal do nějakého rohu, ale zajímavých her je spoustu. Vlastně jsem teprve teď začal hrát Red Dead Redemption 2 – vím, trochu pozdě – ale opravdu si hru užívám. Něco takového by určitě ve filmové podobě vypadalo dobře.

Sice si myslím, že Arthur Morgan není zrovna vhodná postava pro Henryho Cavilla, ale i tak by se určitě našla postava jiná. Jak to nakonec dopadne asi necháme osudu. Zatím víme, že Cavill slíbil natočit co nejvíce sérií Zaklínače a to nejednoho hráče určitě zahřeje u srdce. Popularita seriálu stoupá a není tak důvod si myslet, že by svou roli měl v blízké budoucnosti opustit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.