Už vás štvou NFT? Roztrhejte je v Doomu!

Estimated read time 2 min read

Opice nemají šanci!

Každý jsme již viděli ty ohavné NFT opice, které zaplavily naše sociální media. Moder Ultra.Boi však přišel s hezkou myšlenkou, jak trochu upustit páru. Představil nám nádherný mod NFT Doom, který místo pekelných monster spawnuje random opice z NFT kolekce Bored Ape Yacht Club.

Místo raketometů a brokovnic však budete mít ve svém arzenálu něco mnohem poetičtějšího. Jako Doomguy budete NFT ničit tak, že si pořídíte jejich fotku pořádným foťákem. Každým snímkem pak snížíte hodnotu cíleného NFT. Mod se tak hlavně vysmívá všem, kdo tak tvrdě bojují proti screenshotování NFT obrázků.

Můžu s klidem říct, že je to snad poprvé, co vidím NFT ve hře skutečně fungovat. Je však paradox, že NFT jsou nyní asi tím největším faktorem, který spojuje naprosto celou herní komunitu. Konkrétně tedy spíše velmi skeptický pohled na ně. Většina v nich vidí pouze další způsob, jak kryptoblázni chtějí tahat ještě více peněz z hráčů.

Není vůbec těžké vidět, proč se NFT snaží infiltrovat právě do tohoto prostoru. Jak již dlouhá léta víme, některé itemy ve Steam inventářích dokáží vystřelit až k enormní hodnotě. Příchod NFT do našich her je možná nevyhnutelný. Zatím si z nich však stále ještě můžeme dělat srandu a toho rozhodně musíme využít.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.