Counter-Strike 2 vypne zápas okamžitě při detekci podvodu

Estimated read time 2 min read

Už žádné mrhání časem!

Někteří hráči neumí přijít na to, proč se dělá tak velký rozruch ohledně oznámení Counter-Striku 2. Díky Source 2 jsou mapy hezčí a dýmovnice fungují realističtěji. Ve své podstatě je hra stále stejná a nemění se téměř nic. Pokud ale patříte mezi ty, kdo hrají CS:GO nonstop, můžná to vidíte tak, že se váš svět otočí vzhůru nohama.

Jednou ze zajímavých změn má být to, že podvodníci budou mít menší možnost zničit rovnou celý zápas. Jako první si toho všimnul uživatel Twitteru Aquarius. Ten poukázal na kód, kde se zmiňuje něco jako „VAC Live“. Tato novinka by měla hru zastavit okmažitě v případě, že se detekuje cheater.

(zdroj: Valve)

Tohle je určitě velmi zajímavé a mnoho hráčů taková novinka potěší. Jsem si jistý, že každý z nás se někdy dostal do zápasu, kde byl úplně jasný cheater, ale ze hry přitom nemůšlo odejít bez postihu.

Zdá se tedy, že si Valve bere dobrou inspiraci z konkurenčního Valorantu, který toto řešení představil už dávno. VAC určitě stále nedokáže zachytit každého podvodníka, ale tohle je jistě krok správným směrem.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.