Helikoptéry ve Warzone 2 náhodně explodují

Estimated read time 2 min read

Nejdřív létající lodě a teď tohle.

Call of Duty: Warzone 2 je od roku 2022 spolehlivým zdrojem zábavných glitchů. Velmi oblíbené byly třeba létající lodě. Někteří hráči teď narazili na další novinku – explodující helikoptéry. Vzdušná doprava je nedílnou součástí této hry a někteří hráči si všimli, že jejich helikoptéry začínají náhodně ve vzduchu vybuchovat.

Jak se zdá, tento glitch není moc rozšířený a je možné, že jste na něj ještě nenarazili. Většinou se zdá, že helikoptéra uprostřed letu narazí do jakési neviditelné zdi a to zapříčiní okamžitý výbuch. Něco podobného se stávalo i v prvním Warzone a nikdo přesně neví, kde je vlastně problém.

Helikoptéry tak v tomto případě nějak podivně reagují na scénu, což v případě Warzone není ojedinělý jev. Už jste určitě zaznamenali spoustu případů, kdy vozidla prolétávají skrz textury nebo se naopak zastaví doslova o nic.

Pokud máte ve hře výraznější problémy, můžete si zkusit aktualizovat své grafické ovladače. Mnoho hráčů totiž tvrdí, že po aktualizaci ovladačů se opravdu vyřešilo spoustu jejich problémů. V případě explodujících helikoptér však o této opravě pochybuju.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.