Hearthstone prodává kartu za 25 dolarů

Estimated read time 2 min read

Hráči nejsou z takové ceny moc nadšení.

Asi před rokem přidal Blizzard do Hearthstonu diamantové karty, které jsou o jeden level nad těmi zlatými. Jsou to ovšem pouze kosmetické úpravy, které kartě přidávají animaci. Dříve jste je mohli získat pouze tak, že si koupíte rozšíření nebo nasbíráte všechny legendární karty v setu. Poslední diamantová karta Drek’Thar jde však získat pouze v obchodě za 3000 goldů, což je 25 dolarů.

Hráčská odezva na sebe samozřejmě dlouho nenechala čekat. Třeba známý streamer Zeddy na Twitteru řekl, že v žádném případě tolik peněz za jednu kartu neutratí. Další fanoušci pak neskrývají své rozhořčení s vzkazují Blizzardu, že nemají být tam chamtiví.

Je to tak poprvé, co Blizzard prodává kartu, která nemůže být získána žádným jiným způsobem. Její obyčejná verze však byla jednou dokonce zdarma.

Fungovalo to tak, že si hráči vybrali kartu Drek-Thar nebo Vanndar Stormpike a za tuto frakci pak museli hrát. Nakonec všichni hráči dostali diamantovou verzi karty té frakce, která vyhrála. A to byl právě Vanndar Stormpike. Pokud tedy chcete tu druhou, můžete si teď odlehčit peněženku a kartu si koupit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.