Ještě více Final Fantasy v Xbox Game Pass!

Estimated read time 2 min read

Game Pass přivítá další Final Fantasy tituly někdy tento rok.

Už na X019 nám Microsoft slíbil, že se díky předplatného Xbox Games Pass můžeme v roce 2020 těšit na ještě více Final Fantasy her! Uběhl nějaký čas, je tu rok 2021 a my ještě stále na některé hry čekáme.

Nyní však Microsoft znovu promluvil a slibuje, že jejich plán se nezměnil a více Final Fantasy titulů v rámci Game Passu můžeme čekat tento rok.

Jak jsme slíbili na X019, chceme přivést serii Final Fantasy i na Xbox Game Pass. Pracovali jsme na tom celý rok 2020 a v našem úsilí budeme pokračovat i v roce 2021. Už se těšíme, až vám oznámíme přesná data.

Díky Game Passu si už teď můžete zahrát Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII Remastered, Final Fantasy XV a Final Fantasy IX. V roce 2021 bychom se měli dočkat Final Fantasy X: HD Remastered, Final Fantasy x-2: HD Remastered, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 a Lightning Returns: Final Fantasy XIII.

PC hráči navíc stále čekají na službu EA Play, která by taky měla být součástí Game Passu. Hráči na konzolích tuto možnost mají už od prosince, ale PC si prý musí ještě chvíli počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.