Už dnes startuje Awesome Games Done Quick

Estimated read time 2 min read

Ti nejlepší speedrunneři světa na jednom místě!

Awesome Games Done Quick je dnes už každoroční charitativní akce. Speedrunneři z celého světa se sejdou na jednom místě, aby prokázali své schopnosti. Vše by mělo začít kolem 20:30 našeho času u hry A Hat in Time.

Takto charitativní akce začala v roce 2010 a od té doby její popularita jen roste. Minulý rok vybrali přes 2 miliony dolarů na prevenci proti rakovině. Malý letní spinoff, Summer Games Done Quick, vybral dokonce přes 3 miliony pro Doktory Bez Hranic. Jedná se ale i o skvělé místo, kde se můžou prosadit noví speedrunneři a ukázat, co v nich doopravdy je. Někteří se tedy budou snažit projít co nejrychleji své oblíbené hry a ostatní je při tom budou nadšeně povzbuzovat.

Ani byste nevěřili, jaké hry se tímto způsobem dají hrát. Letos si speedrunneři zahrají třeba Dino Crisis 2, Mega Man 7, Grand Theft Auto: San Andreas, Hotline Miami, Vampire: The Masquerade a spoustu dalších skvělých titulů.

Speedrunneři používají všemožné triky, jak si hru urychlit. Pořád ale musí dodržovat pár pravidel. V některých disciplínách mohou hráči dohrát hru téměř jak chtějí a jindy zase musí splnit všechny úkoly, najít secrety a podobně.

Program letošního eventu je k prohlédnutí na gamesdonequick.com. Vše bude samozřejmě vysíláno přes Twitch takže o nic nepřijdete.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.