Goat Simulator 3 doletí na PC v listopadu

Estimated read time 2 min read

Předobjednávky už běží!

Nenechte se zmást názvem – Goat Simulator 3 je ve skutečnosti teprve druhý díl tohoto šíleného simulátoru. Vývojáři slíbili velký ostrov se spoustou zbytečností, které si jen říkají o to, aby je někdo zničil.

Originální Goat Simulator vyšel v roce 2014, kdy nesmyslné simulátory nabraly na popularitě. To byla doba, kdy začaly vycházet hry jako Rock Simulator a hráčům to přišlo neskutečně vtipné. A jelikož máme i VR verzi tohoto skvostu, zřejmě trend stále běží.

Podaří se Coffee Stain Studios udržet Goat Simulator 3 naživu i v roce 2022? Vývojáři o tom nepochybují. Oproti prvnímu dílu slibují obrovské možnosti úpravy vaší kozy a open world na ostrově San Agora, který by měl být skutečně velký. Zajímavá je taky možnost co-op hraní s přáteli. Kromě klasického režimu pak prý hra nabídne i 7 zábavných miniher pro více hráčů.

Goat Simulator 3 si můžete už teď předobjednat ve fyzické i digitální podobě. Pro majitele fyzické kopie bude připraven plyšák, soundtrack, plakát a několik skinů do hry. Digitální edice nabídne také kosmetické úpravy do hry nebo třeba soubory pro 3D tisk.

Goat Simulator vyjde na Epic Games Store 17. listopadu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.