Utečte před dinosaury v hororové hře The Lost Wild

Estimated read time 2 min read

Další pokus o hru s dinosaury.

Zombíci, upíři a všemožní démoni z pekel už prostě pro tento žánr přestávají být zajímaví. Ale s dinosaury tady toho ještě mnoho nebylo. Je pravda, že v poslední době nejsou lidé z dinosaurů moc nadšení ve hrách ani na filmovém plátně. Nepopřeme ale to, že nový Jurský Svět i tak vydělal skoro miliardu dolarů a Ark: Survival Evolved i přes všechny stížnosti hraje obrovské množství lidí.

Dinosauři tedy rozhodně nejsou vyčerpané téma. A pokud se vám tento směr zamlouvá, určitě se vám bude líbit i first-person survival horor hra The Lost Wild. Zmocníte se role reportéra, který musí prozkoumat podivné japonské zařízení a zjistit, proč se kolem něj potloukají dinosauři. Cestou se budete musel plížit, sbírat potřebné vybavení a vyrábět zbraně, kterými dinosaury zastrašíte.

Vývojáři říkají, že dinosaury pojmuli spíše jako divoká zvířata a ne jako vraždící monstra. Budou tedy patřičně reagovat na věci jako oheň nebo světlice a nerozběhnou se jen bezmyšlenkovitě proti vám. Velkou inspirací při vývoji byly údajně hry jako Trespasser nebo Alien: Isolation.

Z traileru vypadá hra docela slušně. Nemusíte však hned vytahovat své peněženky, protože vývoj stále běží. The Lost Wild podle dostupných informací vyjde koncem roku 2024 nebo začátkem 2025.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.