Utečte před dinosaury v hororové hře The Lost Wild

(zdroj: Annapurna Interactive)

Další pokus o hru s dinosaury.

Zombíci, upíři a všemožní démoni z pekel už prostě pro tento žánr přestávají být zajímaví. Ale s dinosaury tady toho ještě mnoho nebylo. Je pravda, že v poslední době nejsou lidé z dinosaurů moc nadšení ve hrách ani na filmovém plátně. Nepopřeme ale to, že nový Jurský Svět i tak vydělal skoro miliardu dolarů a Ark: Survival Evolved i přes všechny stížnosti hraje obrovské množství lidí.

Dinosauři tedy rozhodně nejsou vyčerpané téma. A pokud se vám tento směr zamlouvá, určitě se vám bude líbit i first-person survival horor hra The Lost Wild. Zmocníte se role reportéra, který musí prozkoumat podivné japonské zařízení a zjistit, proč se kolem něj potloukají dinosauři. Cestou se budete musel plížit, sbírat potřebné vybavení a vyrábět zbraně, kterými dinosaury zastrašíte.

Vývojáři říkají, že dinosaury pojmuli spíše jako divoká zvířata a ne jako vraždící monstra. Budou tedy patřičně reagovat na věci jako oheň nebo světlice a nerozběhnou se jen bezmyšlenkovitě proti vám. Velkou inspirací při vývoji byly údajně hry jako Trespasser nebo Alien: Isolation.

Z traileru vypadá hra docela slušně. Nemusíte však hned vytahovat své peněženky, protože vývoj stále běží. The Lost Wild podle dostupných informací vyjde koncem roku 2024 nebo začátkem 2025.

Total
11
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Goat Simulator 3 doletí na PC v listopadu

Next Post

Zahrajte si Doom jako kočka ze hry Stray

Related Posts