Nový systém zbraní z CS2 se inspiruje Valorantem

Estimated read time 2 min read

Vyberte si 15 zbraní a hurá do hry!

Někdy v létě tohoto roku bychom se měli dočkat vydání hry Counter-Strike 2. Datum se pomalu blíží a Valve tak ukazuje další změny. Asi nejaktuálnější velká změna se týká systému nákupu zbraní. Nově si tato obrazovka bere inspiraci z Valorantu. Zbraňové kolo se totiž vyměnilo za tabulku, kde vidíte všechny zbraně najednou.

Velmi dobrým přídavkem je to, že hráči dostanou možnost zpátky prodat zakoupenou zbraň. Ve Valorantu se tento systém velmi uchytil a bylo jasné, že v CS2 tohle nesmí chybět. Mnohem zajímavější je ale možná nový loadout systém. Ten hráčům dovolí do hry přinést pouze 15 zbraní a ostatní nebudou k dispozici.

(zdroj: Valve)

Těchto 15 zbraní je rozděleno na několik kategorií. K dispozici budete mít několik pistolí, hlavních pušek a jakýchsi „prostředních“ zbraní jako brokovnice, SMG a podobně. Zdá se to dost limitující, ale na druhou stranu dostaneme možnost mít v jedné hře kombinace zbraní, které dříve nebyly možné. V jednom zápase tak budeme moci využít např. M4A1-S a M4A4 zároveň.

Tato změna také může znamenat, že Valve chystá v průběhu životního cyklu CS2 přidat nové zbraně. Možná dokonce spoustu nových zbraní. Vlastně by bylo divné, kdyby to neudělali. Hráči Counter-Striku jsou většinou proti nějakým větším změnám, ale jak se ukázalo, přidání nových zbraní metu výrazně neposunulo. Přidání nových zbraní a vybavení může vést na vznikl úplně nových taktik, což by hru jistě oživilo a dodalo jí zase něco navíc.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.