Fortnite a Star Wars crossover se stává realitou

Estimated read time 2 min read

Ve Fortnite se objevili Stormtroopeři!

Přátelé, tak to tu ještě nebylo. Někteří teď skáčou radostí a jiní se zase tváří velmi naštvaně. O co jde? No přesce o Fortnite/Star Wars crossover event!

Epic Games oznámilo jejich nejnovější crossover ve videu. Hráčům ukázali skin Stormtroopera, který si teď každý bude moct přivlastnit. To vzbuzuje ale jednu důležitou otázku – pokud si tento skin nasadíte, neztratíte náhodou schopnost mířit? Je jen jediný způsob jak to zjistit.

Skin si můžete zakoupit v klasickém obchodě. Je ale ještě jedna cesta, jak tento skin získat. Pokud si na Epic Games Storu pořídíte Jedi: Fallen Order, dostanete Stormtroopera do Fortnite úplně zdarma. Hru si samozřejmě můžete koupit i na jiných obchodech. Je ale dobré vědět, že taková možnost také existuje.

Myslíte si, že tohle je vše? Že Star Wars crossover už toho víc nenabídne? Tak to jste možná ještě neviděli Star Destroyer, který se objevil na obloze. Zatím je ale docela daleko a nic moc vlastně nedělá. Pokud se přiblíží blíž, možná bude mít nějakou další zajímavou funkci.

Co říkáte na nový event? Líbí se vám?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.