Youtuber sestrojil funkční RIP-Tire z Overwatch

Estimated read time 2 min read

Junkratova ultima převedena do reality!

Colin Furze má na svědomí už hodně zajímavých výtvorů. Jeho zrak se teď upřel na Overwatch, konkrétně na Junkratovu ultimu RIP-Tire. Ve hře jde vlastně o pneumatiku s hroty, se kterou Junkrat prohání své nepřátele. V realitě sice neexploduje, ale jinak jde o docela povedený kousek.

Nejdřív to vypadá, že pujde o docela jednoduchý projekt. Spojit pneumatiku a pilu není zrovna raketová věda. Jenže pak se do hry zapojí třeba i 3D tiskárna. Než se nadějete, vidíte před sebou složitý projekt, za který by se nemusel stydět žádný inženýr. Celý proces trval několik týdnů, ale vy se na něj můžete podívat v jednom krátkém videu.

Replika samozřejmě nefunguje úplně stejně jako její herní originál. Na pohon bohužel nestačí umístit jen motorek dovnitř, protože by se tam jen točil na místě. Je potřeba i trochu jiné podpory. Samotný pohyb po tak velkých hrotech je samozřejmě taky nesmysl. O žádném zatáčení taky moc mluvit nemůžeme. Pořád nám ale zůstává ničivá síla, která u repliky docela funguje. Nemůžete s ní prorazit zeď, ale se sklem nebo starým plotem si poradí docela bez problému.

Youtuber říká, že do budoucna se můžeme těšit ještě na malá vylepšení. Až prý potom bude možné vidět, co opravdový RIP-Tire dovede. Zatím se můžete podívat alespoň na první video:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.