Filmové zpracování Saints Row je už na cestě!

Estimated read time 2 min read

Režisér Rychle a zběsile se pustí do Saints Row.

Filmové adaptace her většinou nedopadnou zrovna dobře. Ale co když se někdo pokusí o adaptaci hry, která sama sebe nebere zrovna moc vážně?

Saints Row je skvělá herní serie plná humoru a absurdních situací. Je to takové trochu jiné GTA. F. Gary Gray si na sebe vzal nelehký úkol a slíbil, že Saints Row přivede i na filmové plátno.

Proč si myslím, že by to mohlo dopadnout dobře? Tento člověk má za sebou filmy, jako třeba Straight Outta Compton nebo The Fate of the Furious. Druhý jmenovaný byl docela taková „hloupá zábava.“ A přesně to od Saints Row očekávám!

 

Jsem zvědavý, jakým dílem se film inspiruje nejvíc. Já bych rád viděl něco ze Saints Row The Third, to mě tehdy fakt nadchlo. Sleduje příběh Gangu, který se stává opravdu populárním, získává sponzory a je zván na velké akce. Vůbec by ale nevadilo, kdyby se trochu inspiroval i čtvrtým dílem. Pořádně praštěných superhrdinů je na světě pořád málo.

Saints Row hry vždycky slibují zábavu. A doufám, že od filmu se může čekat to samé. Když se jedná zrovna o tuto hru, meze se skutečně nekladou. Gray má teď otevřenou cestu plnou různorodých možností. Tak snad to dobře dopadne.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.